GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Inteligentne przejścia dla pieszych

14 listopada, 2020

Inteligentne przejścia dla pieszych to prawidłowe oznakowanie, doskonałe oświetlenie i nowoczesna technologia, która przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa na drogach publicznych.

Projekt nr 73 pod nazwą “Budowa inteligentnych przejść dla pieszych w m. Staroźreby w pasie drogi wojewódzkiej nr 567” zakłada utworzenie dwóch przejść w miejscach o wzmożonym ruchu pieszych – tj. w pobliżu zatoki autobusowej w Staroźrebach i w pobliżu skrzyżowania ul. Płockiej z ul. Chopina i Głowackiego, przy kompleksie handlowo usługowym.

Argumentów za budową tego typu przejść jest bardzo dużo – to po prostu dobra inwestycja. Ale czy zostanie ona zrealizowana, zależy od tylko od Ciebie. Niezależnie od tego w czy jesteś z gminy Staroźreby czy z poza niej (mogą głosować wszyscy mieszkający w województwie mazowieckim) – proszę zagłosuj za bezpieczeństwem na drogach, po których ja, Ty i inni mieszkańcy powiatu płockiego i województwa mazowieckiego możemy się poruszać. Zagłosuj dla siebie, dla swoich dzieci lub wnuków.

Ważne! Głosować mogą także osoby niepełnoletnie! Mamy niepowtarzalną okazję zbudować coś razem – całe społeczeństwo – młodzi i starsi. Proszę – zmobilizujmy się wszyscy.

Tu zagłosuj: www.bom.mazovia.pl

Pozdrawiam
Łukasz Kinalski

Last modified: 14 listopada, 2020

Comments are closed.