GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Aktywne przejście dla pieszych w ul. Płockiej w Staroźrebach

4 października, 2020

Szanowni Mieszkańcy Gminy Staroźreby!

Miło nam poinformować, że projekt budowy aktywnych przejść dla pieszych w ul. Płockiej w Staroźrebach pod którym podpisało się 100 mieszkańców miejscowości został zaakceptowany i ma szansę na realizację w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

Aktywne przejścia dla pieszych, to nowoczesny system elektroniczny wraz z całą infrastrukturą, który w całości tworzy bezpieczne przejście dla pieszych. Dla zobrazowania zapraszam na filmik:

Aby nasz projekt wygrał, musimy wszyscy – mieszkańcy Gminy Staroźreby – zagłosować internetowo na tę propozycję. Potrzebna jest olbrzymia aktywność każdego, komu zależy na bezpieczeństwie nas wszystkich. O szczegółach głosowania i szerokiej akcji promocyjnej będziemy informować niebawem, ale Wy już teraz przekazujcie znajomym w Gminie Staroźreby, powiecie płockim i w całym województwie mazowieckim tę informację – oni mogą również głosować. To czy ta inwestycja będzie mogła być zrealizowana zależy tylko od Was.

Opis projekt oraz więcej informacji na jego temat na stronach:

https://bom.mazovia.pl/projekty

https://bom.mazovia.pl/projekt/74

Last modified: 5 października, 2020

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status