GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Informacja dla rolników – usuwanie folii rolniczych

4 stycznia, 2023

Informujemy, iż Gmina Staroźreby planuje wystąpić z wnioskiem do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, celem zgłoszenia swojego udziału w programie priorytetowym „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów z działalności rolniczej”.
W związku z powyższym zapraszamy rolników z terenu Gminy Staroźreby do składania informacji o ilości posiadanych odpadów typu: folia rolnicza, siatka i sznurek do owijania balotów oraz opakowania po nawozach i typu Big Bag.
Druk zgłoszenia dostępny tutaj: folia wniosek (format edytowalny) lub folia wniosek (wersja PDF), w pokoju nr 11 Urzędu Gminy w Staroźrebach oraz u Sołtysów.
Prosimy o pilne dostarczanie wniosków.
Zebrane deklaracje będą podstawą do złożenia wniosku o dofinansowanie ww. zadania.
W przypadku otrzymania dofinansowania realizowany będzie bezpłatny odbiór odpadów
z wyznaczonego przez Gminę miejsca. Zadanie będzie realizowane wyłącznie pod warunkiem pozyskania dofinansowania w ramach programu: „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów z działalności rolniczej” prowadzonego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
W przypadku rezygnacji lub zmiany danych w deklaracji prosimy niezwłocznie złożyć oświadczenie o rezygnacji/zmianie danych do Urzędu Gminy w Staroźrebach.
Więcej informacji w pokoju nr 11 Urzędu Gminy Staroźreby – 24/266-30-92.

Last modified: 5 stycznia, 2023

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status