GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Inteligentne przejścia dla pieszych

14 listopada, 2020

Inteligentne przejścia dla pieszych to prawidłowe oznakowanie, doskonałe oświetlenie i nowoczesna technologia, która przyczynia się do wzrostu bezpieczeństwa na drogach publicznych.

Projekt nr 73 pod nazwą „Budowa inteligentnych przejść dla pieszych w m. Staroźreby w pasie drogi wojewódzkiej nr 567” zakłada utworzenie dwóch przejść w miejscach o wzmożonym ruchu pieszych – tj. w pobliżu zatoki autobusowej w Staroźrebach i w pobliżu skrzyżowania ul. Płockiej z ul. Chopina i Głowackiego, przy kompleksie handlowo usługowym.

Argumentów za budową tego typu przejść jest bardzo dużo – to po prostu dobra inwestycja. Ale czy zostanie ona zrealizowana, zależy od tylko od Ciebie. Niezależnie od tego w czy jesteś z gminy Staroźreby czy z poza niej (mogą głosować wszyscy mieszkający w województwie mazowieckim) – proszę zagłosuj za bezpieczeństwem na drogach, po których ja, Ty i inni mieszkańcy powiatu płockiego i województwa mazowieckiego możemy się poruszać. Zagłosuj dla siebie, dla swoich dzieci lub wnuków.

Ważne! Głosować mogą także osoby niepełnoletnie! Mamy niepowtarzalną okazję zbudować coś razem – całe społeczeństwo – młodzi i starsi. Proszę – zmobilizujmy się wszyscy.

Tu zagłosuj: www.bom.mazovia.pl

Pozdrawiam
Łukasz Kinalski

Last modified: 14 listopada, 2020

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status