GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Kabaret Skeczów Męczących 29.02.2020r.

3 stycznia, 2020

Wójt Gminy Staroźreby Kami Groszewski oraz Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na występ Kabaretu Skeczów Męczących. Spektakl odbędzie się 29.02.2020r. na hali widowiskowo-sportowej w Staroźrebach o godz. 16.00. Cena biletu to 65 zł od osoby , możliwość zakupu biletów w GOK w Staroźrebach ul. Głowackiego 2 tel. 242617080. Zapraszamy serdecznie, liczba biletów ograniczona.

Kabaret Skeczów Męczących w programie „Najśmieszniejszy”
Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń. „Najśmieszniejszy” to niemal dwugodzinne spotkanie z zupełnie nowymi postaciami wprost z doskonale znanego i uwielbianego przez Was świata humoru KSM. Premierowe wcielenia Jarka, Marcina, Karola i Michała przeniosą Was do historii pozornie absurdalnych i niemożliwych, a tak naprawdę opowiadających o naszej codzienności pełnej odniesień do bieżących wydarzeń z kraju i ze świata.

Kup Bilet:

https://kabaretowebilety.pl/starozreby-kabaret-skeczow-meczacych-najsmieszniejszy/wydarzenie/1338

Last modified: 7 stycznia, 2020

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status