GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Możliwość składania wniosków o powołanie na rzeczoznawcę w sprawie szacowania wartości zwierząt, pasz i przedmiotów w związku ze zwalczaniem chorób zakaźnych zwierząt

3 stycznia, 2023

W związku z pismem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Płocku w sprawie powołania rzeczoznawców wyznaczanych w trybie  Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 30 lipca 2009 r. w sprawie rzeczoznawców wyznaczonych przez powiatowego lekarza weterynarii do przeprowadzenia szacowania (Dz.U. z 2009r. nr 142 poz. 1161) do szacowania wartości zwierząt, Wójt Gminy Staroźreby  informuje, że do dnia  10 stycznia 2023 roku w Urzędzie Gminy w Staroźrebach ul. Płocka 18, 09-440 Staroźreby pokój Nr 11 przyjmowane są wnioski o powołanie na rzeczoznawcę w celu szacowania wartości zwierząt zabitych lub poddanych ubojowi z nakazu organów Inspekcji Weterynaryjnej albo padłych w wyniku zastosowania zabiegów nakazanych przez te organy.

Ogłoszenie o możliwości składania wniosków o powołanie na rzeczoznawcę w sprawie szacowania wartości zwierząt

Oświadczenie ekologia

Oświadczenie staż

Wniosek – rzeczoznawca

Last modified: 4 stycznia, 2023

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status