GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Odkrywamy swoje pasje

20 listopada, 2019

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Staroźrebach zaprasza chętnych mieszkańców Gminy Staroźreby do udziału w spotkaniu organizowanym w ramach projektu socjalnego „Odkrywamy swoje pasje”. Projekt adresowany jest do osób chorych, niepełnosprawnych oraz przeżywających jesień swojego życia. W trakcie spotkania odbędą się warsztaty plastyczne z wolontariuszką Sandrą, podczas których będą mogli Państwo przygotować ozdoby choinkowe, zaś Pani Marzena wprowadzi Państwa w tajniki gminnej biblioteki i zapozna z jej zasobami. Spotkanie odbędzie się w dniu 3 grudnia 2019 roku, o godzinie 10.00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury.
W celu zgłoszenia swojego udziału w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami socjalnymi – 24 268-28-34 lub osobisty w siedzibie GOPS. Udział w projekcie jest bezpłatny

Last modified: 22 listopada, 2019

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status