GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

PROJEKT SOCJALNY „AKTYWNY I ŚWIADOMY SENIOR”

2 października, 2020

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Staroźrebach zaprasza chętnych mieszkańców Gminy Staroźreby do udziału w projekcie socjalnym „Aktywny i świadomy senior”. Projekt adresowany jest do seniorów z Gminy Staroźreby, którzy chcą miło spędzić czas, a jednocześnie pełniąc rolę babci, dziadka chcieliby zdobyć, bądź pogłębić wiedzę na temat zachowań ryzykownych mogących wystąpić u wnuków. Pragniemy docenić Seniorów, ponieważ że w obecnych czasach kiedy rodzice są bardzo zajęci i na znaczeniu zyskała rola dziadków i babć w wychowywaniu młodego pokolenia, to właśnie osoby starsze mogą jako pierwsze zaobserwować zagrożenie uzależnieniem u swoich wnucząt. W związku z tym niezwykle ważne jest wyposażanie ich w odpowiednią wiedzę specjalistyczną, pozwalającą dostrzec i dokonać trafnej diagnozy zaistniałego problemu. W ramach projektu socjalnego „Aktywny i świadomy senior” odbędą się trzy spotkania (w październiku, listopadzie i grudniu 2020 r.), podczas których będą przygotowane dla Seniorów również atrakcje kulturalno-rozrywkowe.
W celu zgłoszenia swojego udziału w spotkaniu prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami socjalnymi – 242682834 lub osobisty w siedzibie GOPS. Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba osób jest ograniczona.
Zapewniamy, że spotkania będą odbywały się z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych.

Last modified: 5 października, 2020

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status