GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Mazowsza

9 grudnia, 2022

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Mazowsza działający w Oddziale Zamiejscowym w Płocku Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych zaprasza mieszkańców Gminy Staroźreby na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, który odbędzie się w Urzędzie Gminy w Staroźrebach, ul. Płocka 18 w dniu 15.12.2022 r. (czwartek) w godzinach 9:30– 12:00.

Podczas Mobilnego Punktu Informacyjnego będzie można uzyskać informację o możliwościach otrzymania dofinansowania z Funduszy Europejskich oraz o zasadach ubiegania się o dotację. Konsultant przedstawi aktualne możliwości wsparcia – w tym również pożyczki i poręczenia finansowe ze środków UE przeznaczone na rozpoczęcie czy rozwój działalności gospodarczej. Wskaże osobom zainteresowanych kierunki wsparcia w ramach perspektywy finansowej 2014-2020 oraz 2021-2027, a także poinformuje do jakiej instytucji należy się zwrócić w przypadku ubiegania się o wsparcie.

 

 Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Last modified: 10 grudnia, 2022

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status