GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Szacowanie szkód powstałych na skutek huraganu i deszczu nawalnego w nocy 14 – 15 lipca 2021 roku  w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnych.

15 lipca, 2021

Szacowanie szkód powstałych na skutek huraganu i deszczu nawalnego w nocy 14 – 15 lipca 2021 roku  w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnych.

Wójt Gminy Staroźreby informuje, iż w związku z huraganem i deszczem nawalnym,  które miały miejsce w nocy z 14 na 15 lipca 2021 roku,  rolnicy  mogą składać wnioski o oszacowania szkód.

Szkody będą szacowane po otrzymaniu ekspertyzy z Instytutu Meteorologii Wodnej potwierdzającej  wystąpienie w/w zjawiska. Z uwagi na krótki termin szacowania szkód –  zgłoszenia szkód powstałych  w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej, na skutek niekorzystnego zjawiska atmosferycznego, można dokonać  w Urzędzie Gminy, pokój nr 11 w godzinach pracy urzędu   w nieprzekraczalnym terminie do dnia  27  lipca  2021 r. (piątek)

Wniosek do pobrania:

bezpośrednio z niniejszej informacji,

w Urzędzie Gminy w Staroźreby, ul. Płocka 18, 09-440 Staroźreby, pokój nr 11 lub ze strony Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego :

https://www.gov.pl/web/uw-mazowiecki/pomoc-rolnikom-poszkodowanym-niekorzystnymi-warunkami-atmosferycznymi

 

Do wniosku należy załączyć wszystkie niezbędne załączniki

Staroźreby 15.07.2021 r.

 

W Ó J T

                                                                                                                        mgr Kamil Groszewski

Last modified: 15 lipca, 2021

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status