GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Współpraca z Bankiem Żywności w Płocku

12 stycznia, 2021

W dniu 11 stycznia 2021 roku Wójt Gminy Staroźreby podpisał umowę z Bankiem Żywności w Płocku, dotyczącą zasad współpracy w roku 2021 – w ramach Programu Pomoc Żywnościowa finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym. Zgodnie z umową do dnia 31 sierpnia 2021 roku Bank Żywności w Płocku, raz w miesiącu będzie przekazywał artykuły spożywcze Gminie Staroźreby – na rzecz osób najbardziej potrzebujących. Dystrybucją artykułów będą zajmowali się pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Staroźrebach.
Zestaw artykułów spożywczych w 2021 r. obejmuje: artykuły warzywne i owocowe, skrobiowe, mleczne, mięsne, cukier, tłuszcze, dania gotowe. Z pomocy w formie artykułów spożywczych mogą skorzystać osoby, które kwalifikują się do programu, tj: znajdują się w trudnej sytuacji życiowej, a ich dochód nie przekracza kwot: 1161,60 zł  dla osoby w rodzinie; 1542,20 zł dla osoby samotnie gospodarującej.
Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na wskazany numer telefonu: 24 268-28-34.

Last modified: 15 stycznia, 2021

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status