GMINA STAROŹREBY ::: POWIAT PŁOCKI ::: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Zaproszenie na V Dzień Simentalski w Płońsku

30 listopada, 2019

Rośnie zainteresowanie hodowlą bydła simentalskiego w typie mlecznym i mięsnym zarówno na Mazowszu jak i w północno-wschodniej Polsce.

Z związku z tym MODR Oddział Poświętne w Płońsku wraz z Austriackim Związkiem Hodowców Bydła Simentalskiego z siedzibą w Zwettl oraz firmą genetic AUSTRIA GmbH współpracującą z firmą CenterGen w Łowiczu zapraszają wszystkich zainteresowanych hodowców i miłośników tej rasy bydła na V Dzień Bydła Simentalskiego.

Spotkanie odbędzie w MODR Oddział Poświętne w Płońsku, 4 grudnia 2019 r. w Centrum Edukacyjno- Konferencyjnym w Płońsku, ul. Sienkiewicza 11. Początek spotkania o godz. 10.00, w załączeniu szczegółowy program.

Organizatorzy bardzo proszą o potwierdzenie uczestnictwa telefonicznie u pana Wiesława Kowalczyk nr tel. 23 663 07 33, kom. 512 259 524 lub drogą e-mailową – wieslaw.kowalczyk@modr.mazowsze.pl

Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu na miejscu w hotelu MODR w Poświętnem tel. 23 663 07 40

 

źródło: modr.mazowsze.pl

Last modified: 30 listopada, 2019

Comments are closed.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status